Ben jij op zoek naar een ontzettend leuke, gezellige en afwisselende (bij)baan in de horeca? Maak jij graag meters tijdens je werk en hou je ervan om je handen uit de mouwen te steken om mensen een top dag te laten beleven? Zoek jij een baan die aansluit bij jouw drukke, sociale, sportieve, studenten leven? Dan is werken bij De Blokhut zeker iets voor jou!
Scroll naar beneden om alles te weten te komen over deze bijbaan.
Bel 0341 – 491487 / App 06 83435678 / Mail denise@de-blokhut.nl
De Blokhut staat bekend als dé plek voor een geslaagde bruiloft, verjaardag, bedrijfsuitje of welk feest je ook maar kan bedenken. Uit het hele land komen mensen dan ook naar ons toe om hun feest te vieren en daar hebben wij jou bij nodig. Als medewerker bediening ga jij, je raadt het al, aan de slag in de bediening. Het verschilt per feest wat dit inhoudt. Zo kan het zijn dat je koffie en thee serveert bij een verjaardag, maar ook dat je op een bruiloft achter de bar staat. Elk feestje is anders, maar wat blijft is dat jij, samen met je collega’s, iedere feest onvergetelijk maakt.
Je kan op veel plekken in de horeca aan de slag, waarom zou je kiezen voor De Blokhut?
Wil je in de bediening aan de slag dan herken jij je in de volgende termen:
Ben je benieuwd of deze baan iets voor jou is? Wat ons betreft stuur je dan nu direct een appje 06 83435678 , mailtje denise@de-blokhut.nl of je belt even 0341 – 491487, dan kunnen we kennis maken. Laat een cv of motivatiebrief maar zitten, wij zijn vooral benieuwd naar jou.
Was een zeer leuke dag. En heel fijn dat we binnen konden eten en opwarmen. Vriendelijke medewerkers.Top!
Egbert
Leuke en sfeervolle evenementenlocatie voor bruiloften of andere feesten, vergaderingen of teambuildingactiviteiten. Zeker het overwegen waard als je iets in de omgeving zoekt!
Michel van Ginkel
Fantastisch beleving op de loopsteps door de omgeving, zeer geslaagde middag .et onze collega’s van Estivo travel.
Koos Bos
We wilden heel graag ons 12,5 jarig huwelijksjubileum vieren met een BBQ met familie en vrienden. Alleen is dat in november nog niet zo vanzelfsprekend, zonder dat iedereen buiten verkleumd van de kou. Bij de Blokhut kun je binnen BBQen met een echte steenkool barbecue! Vandaar dat onze keus snel gemaakt was. We werden desalniettemin uitgenodigd de locatie te komen bekijken en vervolgens werden onze wensen op een ongedwongen wijze geïnventariseerd. Op de avond zelf werden wij verrast door de geweldig mooie kerst aankleding van de zaal. Het personeel was ontzettend gastvrij en behulpzaam en het eten en drinken smaakte geweldig. Het overtrof onze verwachtingen en daarom raden wij ook iedereen, die iets moois te vieren heeft, gebruik te maken van de Blokhut.
Gonda
Gezellig sfeertje erg leuk voor familie bedrijfs of gewoon met vrienden om er naar toe te gaan
Wesley Bakker
Goede bijeenkomst en diner met de collega’s
Ahrend Nagel
Erg gastvrije mensen erg leuke omgeving
Sandra Plug
Bedrijfs feest gehad. En het was goed geregeld.
Eten was echt fantastisch.
Robin Jansie
Geweldige locatie met vriendelijke bediening en heerlijke bbq
Anita Van Lieshout
Super leuke tocht met de E-cruiser gemaakt door t mooie buitengebied van Putten!!
Aardige mensen hartelijke ontvangst met cake en koffie! Route is goed aangegeven!
Gerdien den Hartogh