Locatie, sfeer, moderne middelen en na afloop genieten van onze luxe lunch
▪ Ontvangst met koffie/thee en boerencake
▪ Gebruik van beamer en scherm
▪ Pennen en notitieblokjes op tafel
▪ Onbeperkt koffie/thee/water
▪ Gratis parkeren
▪ Inclusief zaalhuur*
▪ Luxe lunch bestaande uit: luxe belegde broodjes, soep, stokbrood met huisgemaakte kruidenboter en een bourgondische kroket. Melk, karnemelk, jus d’orange, koffie en thee.
Tijdsduur
5 uur
Prijs
40.- per persoon
* Bij onze vergaderarrangementen is de zaalhuur inclusief bij een minimaal aantal personen van 15. Mocht u met minder personen zijn, zijn wij genoodzaakt zaalhuur te rekenen.
VOOR HERHALING VATBAAR !
Afgelopen vrijdag 25-08 hebben wij als bedrijf ons jaarlijkse PV uitje bij de Blokhut gehad. We hadden een buggyrit met afsluitend een BBQ de Luxe besproken. De buggyrit was ontzettend leuk en het vlees bij de BBQ was van zeer goede kwaliteit.
Het personeel was vriendelijk en zorgde ervoor dat alles prima voor elkaar was.
Gert Overeem
Mooie feestruimte
Kom zeker nog eens.
Gijs van de Langemheen
Gezellige sfeer en lekker gegeten.
G.J. van der Poel
Ontzettend leuke dag gehad, verschillende activiteiten gedaan met specifieke persoonlijke wensen wat geen enkel probleem was en een uitstekende catering met erg vriendelijk personeel!
Johnnie Jonkie
Prachtige landelijke locatie met leuke activiteiten! Heerlijk kopje koffie gedronken op vakantie in de knusse, mooi aangeklede zaal. Vriendelijke bediening. Zeker een aanrader!
Nienke Hoeksma
Afgelopen zaterdag voor de 3e keer een feestje gehad bij De Blokhut. En ook deze keer was het weer fantastisch. De feestvarkens hadden zowel de binnenruimte (met bbq diner) als het buitenterras had gehuurd zodat je, mocht het binnen te warm worden, je heerlijk met je bordje naar buiten kon. Na de koffie en het eerste rondje, mocht je de drank zelf bestellen aan de bar. Toen de bbq werd aangestoken kwam er een enorme schaal met een prachtige kwaliteit vlees. Deze werd bijgevuld tot iedereen was uitgegeten. Stokbrood, patat, sausjes, kruidenboter, diverse heerlijke salades stonden er ook. Alles werd keer op keer bijgevuld. Als klap op de vuurpijl kwam er nog een ijskar met 4 soorten ijs. Dit kon, tot grote verrassing van klein (en groot) prachtig worden versierd met allerlei snoepjes, vers fruit, nootjes, sauzen. Het was allemaal geweldig. Petje af voor het personeel dat gewoon 3 verschillende feesten tegelijk bediende. Voor herhaling vatbaar!
Annie de Vries
Gezellige locatie, ruime parkeerplekken direct naast de deur.
Ontspannen sfeer, prima bediening die goed meedenkt en behulpzaam is!
Anneke Brandsma
Goede service mooie accommodatie
Han-Olof Gerrits
Een leuke avond gehad met o.a ik hou van Holland 🎉
Ellen Ypma
Was een zeer leuke dag. En heel fijn dat we binnen konden eten en opwarmen. Vriendelijke medewerkers.Top!
Egbert
Uw dag op maat? Dat kan bij De Blokhut! Kies uit onze diverse activiteiten van spectaculair tot lekker.