Dit is een los arrangement, maar ook goed te combineren met onze activiteiten!
Ons vlees komt vers van de boer en gaat direct naar de slager in de omgeving. De lijntjes zijn kort waardoor u meteen verschil proeft in versheid van ons vlees.
De boer geeft veel aandacht aan de gezondheid van de dieren en heeft een duidelijke visie op het houden van gezonde dieren zonder gebruik van medicijnen.
Prijs:
26,5- per persoon voor volwassenen
12.5 per persoon voor kinderen tussen de 4-12 jaar
Vanaf 15 personen
Optioneel ter uitbreiding:
3.75 per persoon voor fruitsalade
Liefhebbers van vis of vissalade bij uw feestje? Ook hiervoor zijn mogelijkheden!
Bijzonderheden:
Kinderen t/m 4 jaar eten gratis mee
Heeft u of één van uw gasten een dieet of allergie dan horen wij dit graag van u zodat wij hier rekening mee kunnen houden.
Heeft u liever een kok bij uw barbecue of buffet dan horen wij dit graag van u. De prijs hiervoor is in overleg.
Alle aangegeven prijzen zijn per persoon en inclusief BTW.
Was een zeer leuke dag. En heel fijn dat we binnen konden eten en opwarmen. Vriendelijke medewerkers.Top!
Egbert
Leuke en sfeervolle evenementenlocatie voor bruiloften of andere feesten, vergaderingen of teambuildingactiviteiten. Zeker het overwegen waard als je iets in de omgeving zoekt!
Michel van Ginkel
Fantastisch beleving op de loopsteps door de omgeving, zeer geslaagde middag .et onze collega’s van Estivo travel.
Koos Bos
We wilden heel graag ons 12,5 jarig huwelijksjubileum vieren met een BBQ met familie en vrienden. Alleen is dat in november nog niet zo vanzelfsprekend, zonder dat iedereen buiten verkleumd van de kou. Bij de Blokhut kun je binnen BBQen met een echte steenkool barbecue! Vandaar dat onze keus snel gemaakt was. We werden desalniettemin uitgenodigd de locatie te komen bekijken en vervolgens werden onze wensen op een ongedwongen wijze geïnventariseerd. Op de avond zelf werden wij verrast door de geweldig mooie kerst aankleding van de zaal. Het personeel was ontzettend gastvrij en behulpzaam en het eten en drinken smaakte geweldig. Het overtrof onze verwachtingen en daarom raden wij ook iedereen, die iets moois te vieren heeft, gebruik te maken van de Blokhut.
Gonda
Gezellig sfeertje erg leuk voor familie bedrijfs of gewoon met vrienden om er naar toe te gaan
Wesley Bakker
Goede bijeenkomst en diner met de collega’s
Ahrend Nagel
Erg gastvrije mensen erg leuke omgeving
Sandra Plug
Bedrijfs feest gehad. En het was goed geregeld.
Eten was echt fantastisch.
Robin Jansie
Geweldige locatie met vriendelijke bediening en heerlijke bbq
Anita Van Lieshout
Super leuke tocht met de E-cruiser gemaakt door t mooie buitengebied van Putten!!
Aardige mensen hartelijke ontvangst met cake en koffie! Route is goed aangegeven!
Gerdien den Hartogh
Uw dag op maat? Dat kan bij De Blokhut! Kies uit onze diverse activiteiten van spectaculair tot lekker.