Wilt u eens wat anders doen tijdens een vergader-break of bedrijfsuitje? Probeer eens een schermclinic!
Schermen is een vechtsport die ontstaan is vanuit het oude duel. Van noodzaak om jezelf te verdedigen tot flitsende sport. Bij schermen gaat het erom je tegenstander te raken zonder zelf geraakt te worden. Dat klinkt makkelijker dan dat het is. Durf je het te ervaren?
Wilt u met uw collega’s een leuke activiteit doen tijdens het bedrijfsuitje of bedrijfsfeest? Of wilt u tijdens de vergadering iedereen scherp houden? Dan is dit de perfecte break in de agenda. Bijkomend voordeel: een schermclinic valt, door het educatieve karakter buiten de WKR.
Teambuilding, communicatie en conflicthantering zijn onderwerpen die gaandeweg in de clinic naar voren komen. Wilt u een specifiek thema uitgebreider behandelen? laat het ons weten, dan kijken we wat er op maat aangeboden kan worden.
Tijdens de clinic wordt uw gezelschap begeleid door Nederlands Kampioen Collin Oosthof. Hij heeft jarenlange ervaring in het degen schermen en leert jullie tijdens deze activiteit de kneepjes van het vak. Door zijn achtergrond als personal trainer kan hij ook ter plekke aanpassingen maken voor deelnemers die minder fit zijn en/of geblesseerd zijn.
Maar wat nog belangrijker is; hij begrijpt dat u komt om schermen te ervaren. Dus we houden de clinic vooral interactief en leuk door zo snel mogelijk zelf te ervaren hoe het is om te schermen met de degen.
Prijs per persoon
35.-
Bij 20 deelnemers*
Wist u dat?
*minder deelnemers kan ook, prijs op aanvraag
VOOR HERHALING VATBAAR !
Afgelopen vrijdag 25-08 hebben wij als bedrijf ons jaarlijkse PV uitje bij de Blokhut gehad. We hadden een buggyrit met afsluitend een BBQ de Luxe besproken. De buggyrit was ontzettend leuk en het vlees bij de BBQ was van zeer goede kwaliteit.
Het personeel was vriendelijk en zorgde ervoor dat alles prima voor elkaar was.
Gert Overeem
Mooie feestruimte
Kom zeker nog eens.
Gijs van de Langemheen
Gezellige sfeer en lekker gegeten.
G.J. van der Poel
Ontzettend leuke dag gehad, verschillende activiteiten gedaan met specifieke persoonlijke wensen wat geen enkel probleem was en een uitstekende catering met erg vriendelijk personeel!
Johnnie Jonkie
Prachtige landelijke locatie met leuke activiteiten! Heerlijk kopje koffie gedronken op vakantie in de knusse, mooi aangeklede zaal. Vriendelijke bediening. Zeker een aanrader!
Nienke Hoeksma
Afgelopen zaterdag voor de 3e keer een feestje gehad bij De Blokhut. En ook deze keer was het weer fantastisch. De feestvarkens hadden zowel de binnenruimte (met bbq diner) als het buitenterras had gehuurd zodat je, mocht het binnen te warm worden, je heerlijk met je bordje naar buiten kon. Na de koffie en het eerste rondje, mocht je de drank zelf bestellen aan de bar. Toen de bbq werd aangestoken kwam er een enorme schaal met een prachtige kwaliteit vlees. Deze werd bijgevuld tot iedereen was uitgegeten. Stokbrood, patat, sausjes, kruidenboter, diverse heerlijke salades stonden er ook. Alles werd keer op keer bijgevuld. Als klap op de vuurpijl kwam er nog een ijskar met 4 soorten ijs. Dit kon, tot grote verrassing van klein (en groot) prachtig worden versierd met allerlei snoepjes, vers fruit, nootjes, sauzen. Het was allemaal geweldig. Petje af voor het personeel dat gewoon 3 verschillende feesten tegelijk bediende. Voor herhaling vatbaar!
Annie de Vries
Gezellige locatie, ruime parkeerplekken direct naast de deur.
Ontspannen sfeer, prima bediening die goed meedenkt en behulpzaam is!
Anneke Brandsma
Goede service mooie accommodatie
Han-Olof Gerrits
Een leuke avond gehad met o.a ik hou van Holland 🎉
Ellen Ypma
Was een zeer leuke dag. En heel fijn dat we binnen konden eten en opwarmen. Vriendelijke medewerkers.Top!
Egbert
Na deze clinic heb je natuurlijk trek gekregen: Wat dacht je van de stoere houtskool BBQ of onze Winter BBQ? Vraag ons naar de mogelijkheden, wij maken graag een offerte op maat.